Anasayfa Musa Erdoğmuş Kullanıcı Yorumları SSS

Nasılmı? çok basit...

  1. www.xticaret.com sitesine üye olun
  2. ürünler kısmından "Google Kazançları" ürününe satış ortağı olun
  3. ürüne ait linki aşağıda belirtilen pazarlama teknikleriyle satışa başlayın

Hepsi bukadar…

Bu yeni sistem, bu büyük potensiyel, artık daha fazla kazanmaya başlayın… ilklerden olun…

SATIŞ MEKTUPLARI veya (TANITIM MAİLLERİ)

Slm! ……..(Mail Gönderilecek Kişi Adı)

Son zamanlarda netten para kazanma konusu iyiden iyiye canımı sıkmaya başlamıştı.
Yüzlerce kişi, hatta dünya genelinde düşünürsek binlercesi,
oturduğu yerden para kazanıyor. Birçok araştırma yaptım kendimce.
Tam vazgeçecekken Google Kazançları ile tanıştım.
Kitabı aldım ve hayatım değişti. Sistemi oldukça kolay ve her internet kullanıcısının
uygulayabileceği şekilde anlatılmış. Site kurmanız veya daha fazla karışık işle uğraşman da gerekmiyor.
Şu an kazancım aylık 800$ - 1500$ arası. Kazandıracağı parayı düşünürsen, Google Kazançları Kitabı gerçekten çok uygun.
Sana tavsiyem bu kitaba en kısa zamanda sahip ol.
İnternete bağlanabildiğin her yerden yapabiliyor olmanda çok güzel. Şimdi sen de bu işe ihtiyacı olan kişilerle bu maili paylaş. Ama herkesle değil!
Kararını ver ve hemen para kazanmaya başla!
Şimdiden bol kazançlar dilerim…

[SATIŞ LİNKİNİZ]

Merhaba ……..(Mail Gönderilecek Kişi Adı)

Geçen ay bahsettiğimiz konu aklıma takılmıştı. Biraz daha araştırdım. Çok sayıda yabancı
site var. Pek bir şey anladığımı söyleyemem. Türkiye' de internetten para kazanmanı sağlayacak bir kaynak buldum. Adı Google Kazançları.
Sitesinde her şey anlatılmış. Siteyi sen de incele. Herkese söyleme yalnız.
Eşinle paylaşabilirsin, evden yapabileceği bir iş arıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Güzel bir
gelir elde edebilir. Sadece kitabı dikkatlice okuyun ve anlatılanları birebir uygulayın.
Bu arada kitabın fiyatı sadece 80TL. Bir ayın sonunda çok fazlasını kazanabileceğinizi unutmayın.
Ben şimdiden 1.200$'a ulaştım. Ne diyorsun?. Sen gözümle görmeden inanmam diyordun internetten para kazanma işine. Ben de aldığım çeki görene kadar tereddüt ettim. Şimdi çok memnunum halimden. Her gün bilgisayarın başına geçip hesaplarımı kontrol etmek için sabırsızlanıyorum. Size de vakit kaybetmeden başlayın derim.:)

Şimdiden kolay gelsin…

[SATIŞ LİNKİNİZ]

Slm, ……..(Mail Gönderilecek Kişi Adı)

Nasılsın görüşmeyeli? Uzun süredir iş arıyordun. Çalışmak için can atıyorum iş yok diyordun. Sana bir müjde vereyim istedim. İş buldum, hem de bilgisayar başından yapabileceğin cinsten. Güzel kazancı olan bir iş hem de. Nereden mi biliyorum? Şu an hesabımdaki 850$'dan.
Bu sistem harika! Derhal aşağıda yazılı linke tıkla ve gör sende. Şimdi sen incele, sonra ihtiyacı olanlarla paylaşırsın.
Site kurmadan da internetten para kazanılıyormuş. Sadece her gün iş aradığın Google ile neler yapabileceğini tahmin bile edemezsin.
Bak, yapacağın şu: Siteden kitabı indir önce, dikkatlice oku ve uygulamaya başla.
Kitapta pek çok detaylı bilgi var. Nereden başlayacaksın, neler yapacaksın adım adım anlatılmış.
Ben başardım senin de kolaylıkla yapabileceğine inanıyorum.

Bir teşekkür telefonu hak ettim sanırım :)
Görüşmek üzere…

[SATIŞ LİNKİNİZ]

FACEBOOK PAYLAŞIMLARI

www.facebook.com

ÖRNEK 1

"Bu sistem harika arkadaşlar! Bir ayda 1500$ kazanmak mümkün, hem de günde 1-2 saat çalışarak. Başka yerde aramayın, hemen inceleyin derim…

[SATIŞ LİNKİNİZ]

ÖRNEK 2

"İnternetten para kazanmak için ne kadar zaman kaybettiniz? Daha fazla kaybetmeyin ve hemen kazanmaya başlayın!

[SATIŞ LİNKİNİZ]

ÖRNEK 3

"İnternette site sahibi olmadan da para kazanabilirsiniz. Bu siteyi incelemenizi tavsiye ederim. Sorularınız için bana ulaşabilirsiniz."

[SATIŞ LİNKİNİZ]

ÖRNEK 4

"Değerli …….. GRUBU ÜYELERİ!

Bu mesaj Grubumuz içindir.Lütfen, dikkatlice okuyunuz!
Fatih arkadaşımız internetten nasıl para kazandığını anlatmış.
Başarısının sırrını gelin birlikte görelim.
Konuyla ilgili düşüncelerimizi yine kendi aramızda paylaşmaya özen gösterelim.
Teşekkürler …"

[SATIŞ LİNKİNİZ]

ÖRNEK 5

"DOSTLARIM! ( …….GRUBU)

İnternetten para kazanmakla ilgili araştırmalarım devam ediyor. İşte, kazananların yorumlarını ve videolarını takip edebileceğiniz bir adres..
Not: Lütfen, konu ile ilgili görüşlerimizi Grubumuz ile paylaşmaya devam edelim!.."

[SATIŞ LİNKİNİZ]

ÖRNEK 6

"Sevgili ….GRUBUM!

Geçtiğimiz günlerde adına sıkça rastladığım bir kazanç sistemi. Herkesin incelemesini tavsiye ediyorum.
Düşüncelerimizi paylaşmanın herkese faydalı olacağına inanıyorum.
Lütfen, grup harici paylaşımlarda bulunmayalım! Teşekkürler…

[SATIŞ LİNKİNİZ]

Satış Yazıları…

Bu kitap hayatımı değiştirdi. Hazırlayanlara ve bizlere ulaştıranlara sonsuz teşekkürler. Google Kazançları Kitabında anlatılanları birebir uyguladım. İki üç günde bir satışım oluyor. Ne yalan söylim, başlangıçta bu kadar kazanacağımı tahmin etmiyordum. İnternetten para kazanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum ve başka yöntemlerle vakit kaybetmenize gerek yok diyorum. Siz de ilk çekinizi elinize aldığınıza bana hak vereceksiniz…

Daha önceden satış ortaklığı ile ilgili pek çok araştırma yaptım ve uygulamaya çalıştım. Ancak iyi bir sonuç alamadım. Google Kazançları ile tanışana kadar bahsedilen kazançların uydurma olduğunu düşünüyordum. Bu kitapta en yüksek komisyonlu ve en çok talep gören ürünleri bulabilmemizi sağlayacak bilgiler sunuluyor. Bu komisyonlar %50 ila %75 arasında değişiyor. Bunlar muhteşem oranlar. Tek bir ürün için en az 20$ kazanabiliyoruz. Yöntemleri birebir uygularsanız siz de hayal ettiğiniz gelire sahip olabilirsiniz.

Bir süredir internetten anket doldurarak para kazanmaya çalışıyorum. Gerçek para kazanabileceğim bir yöntem bulmak için oldukça fazla zaman kaybettim. Google kazançları sayesinde istediğim şekilde çalışma olanağı buldum. İnternete bağlanabildiğim her yerden işimi yapabiliyor olmak çok güzel. Reklamlarımın takip edildiğini ve satışlarımın arttığını görmek de gerçekten heyecan verici. Sıradan bir işten alabileceğimin kat kat fazlasını kazanıyorum ve sizlere çok teşekkür ediyorum.

Google Kazançları kitabını ilk başta pahalı bulmuştum. Okuyup içindekileri uygulamaya başladığımda daha ilk haftada 170$ kazandım. Şimdi kitap ücretinin çok az olduğunu düşünüyorum:) Kim böyle bir bilgiyi bu fiyata paylaşır ki? Samimiyetiniz ve insanlara sağladığını bu fayda için sonsuz teşekkürler.

Gerçekten işe yarayan bir sistem. Satış ortağı olacağınız ürünleri seçerken kitapta anlatıldığı gibi dikkatli yaparsanız ve düzenli olarak işinizi takip ederseniz güzel paralar kazanabilirsiniz. Benim durumum başlangıçta pek içi açıcı değildi o nedenle ümitsizliğe kapılmıştım. Ama aldığım yardımlar sayesinde işimi düzenli hale getirdim. Şimdi sadece hesabıma ulaşıp kampanyalarımı kontrol ediyorum. Google kazançlarını yazan Musa Bey' e yardımları için çok teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum.

Arkadaşlar google kazançları ile çok kolay para kazanabiliyorsunuz. Site kurmanıza veya farklı bir teknik bilgiye ihtiyaç duyacağınız metodları denemenize gerek yok. İnternette satışı yapılan ürünlere satış ortağı oluyorsunuz ve komisyonunuzu alıyorsunuz. İşin özeti budur. Ben birkaç aydır bu işi yapıyorum ve fazla zaman ayıramadığım halde aylık kazancım 1300$'a ulaştı. Daha fazla zaman ayırabilecek olanlar daha çok kazanabilir. Herkes bu sistemle para kazansın. Bu ülkede beden gücüyle emek verenlere para verilmediğine senelerdir tanık olan biri olarak siz de aklınızı kullanın diyorum.Saygılar…

Önceleri bu kazanç sistemlerine inanmayan biri olarak ve size yol göstermesi için bunları yazıyorum. Evet, googlekazançları kitabı kazandırıyor.Bende aldım kitabı ve gönderilen dersleri takip ettim. Bu şekilde kafanızdaki sorular da giderilmiş oluyor. Kitabın içindeki bilgiler gerçekten çok değerli. Nasıl satış ortağı olacağınız, hangi ürünleri seçeceğiniz ve nasıl satış yapacağınız, kısacası internetten nasıl nakit para kazanacağınız anlatılıyor. Bu sistemi herkese anlattığı için Musa Bey'e tekrar teşekkür ediyorum.

Bu sistemi bize anlattığınız için ve ayrıca yardımlarınız için teşekkür ederim. Şu an itibariyle 3 satış yaptım. Sizden gelen mailleri de bire bir uygulamaya çalıştım. Kelimelerim, kampanyalarım ve ürünlerimle ilgili daha özenle çalışıyorum. Sonuca ulaşmak gerçekten beni mutlu etti .Saygılar sunarım.

Google Kazançları kitabında altın değerinde anlatımlar var daha fazla kazanmak ya da işi olmayanlar için ideal bir iş fırsatı olarak görüyorum.

Kitapta dünya üzerindeki affiliate ürün pazarlayan en güvenilir siteler veriliyor. Bunların hepsi test edilmiş. Bu sitelerde binlerce ürün var. Siz buradan ABD'de bir diyet ve ya fitness programı ya da Japonya'da bir İngilizce eğitim seti satabilirsiniz. Önemli olan doğru ürünleri seçmek ve doğru reklam kampanyasını oluşturmak, gerisi tamamen kendiliğinden geliyor. Zaten kitapta ürünü nasıl seçeceğiniz nasıl test edeceğiniz örnekler ile anlatılıyor. Önyargılı olmadan herkesin deneyip küçük bir çaba ile neler kazanılabileceğini görmesini isterim. Saygılar.

Site Sahipleri için Bannerler

Sitenize banner ekledikten sonra xticaretten aldığınız satış linkinizi bannere verin.

200x200
200x200
250x250
250x250
300x250
300x250
336x280
336x280
120x240
120x240
728x90
728x90
468x60
468x60
120x600
120x600
160x60
160x600

 

 

Yayın ve Gizlilik Politikası Sorumluluk Sınırları Affiliate / Satış Ortaklığı