Anasayfa Musa Erdoğmuş Kullanıcı Yorumları SSS
Kullanıcı Yorumları

 

Clickbank

Clickbank Çek

Clickbank Çek

Clickbank Çek

yorum

Merhabalar Musa bey,

Google Kazançlarini okudum iyice anladim ve uyguladim. Sonuç ortada :) Kazanç ekran görüntüsünü de inanmayanlar için kanit olsun diye siteye koymaniz için size gönderiyorum.

Google Kazançlarini yazdiginiz için ve e-mail ile desteginiz için çok tesekkür ediyorum. Iyi çalismalar ve bol kazançlar dilerim..

Ozan A.

yorumlar
CUNEYT SECKIN AYKAC
Clickbank Çek
Clickbank Çekler
Clickbank Çeki
Clickbank hesap
yorum

Mrb Musa bey,

Rahatsız ediyorum fakat sayenizde ilk satışımı gerçekleştirdim ve satışımdan 45 dolar komisyon kazandım.

Kafama takılan birkaç şeyi sormak istiyorum. Kampanyam 44.885 kere gösterilmiş 3 gün içerisinde ve 87 tık almış. Anahtar kelimelerim çok etkisiz kalıyor bu konuda en iyi performansı gösteren anahtar kelimelere baktığımda 6 tane anahtar kelime çıkıyor karşıma ki bnm 150 civarı fln günlük maliyetimi 0,2 tl olarak belirledim fakat çoğu kelimeler reklamı ya tetiklemiyor yada aynı sitenin reklamını yapan rakipler var  çoğunluk olarak görüntülü reklam ağından tık almaktayım sizce bu oran iyimidir başlangıç için ve acaba ne gibi iyileştirmeler yapabilirim maliyeti fazla arttırmadan şimdiden teşekkürler :)

yorumlar

 

yorum

Tue, 19 Oct 2010 00:26:27

Musa  bey,

öncelikle bu seti hazırladığınız için teşekkürler Sizin kitabınızın yardımıyla şu anda 110 dolar kazanmış bulunmaktayım. Ben sınırı 100 dolar olarak ayarlamıştım. Bu hafta deslerimin yoğunluğu nedeni ile satış yapamadım.

Neyse Geçen hafta kazanmış olduğum 100 doları nasıl alacağım bundan bahsetmemişsiniz kitapta nereye tıklayacağım çeki istemek için clickbank ta bir türlü bulamadım. 

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

yorumlar

 

yorum

Friday, September 25, 2009 3:19 PM

Musa Selamlar,

Yapmış olduğum reklamların deneme amaçlı ilk ödemesini aldım.

4 günlük kampanya bedelini çek ile aldım.Sana resmini yolluyorum.

Tekrardan teşekkür ederim. Sana da iyi çalışmalar.Yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğim. Senden de yeni bilgiler bekliyorum.

Emre Er

yorumlar
Emre Er Check
yorum

01 Eylül 2009 Salı 16:27

Clickbank'tan para alma ile ilgili birkaç sorum olucak,

çek sınırımı 500$ 'a göre ayarladım. şu anda 450civarında olan kazancım 2-3 gün içinde  500$ geçer diye düşünüyorum. sınır geçtiğinde otomatik olarak mı çek gönderiyorlar yoksa ben mi talep edicem. eğer ben talep ediceksem. sitenin neresinden bunu yapmalıyım

adres bilgileriminde türkçe karakterler var. site kabul etmediği için ingilizce karakter biçiminde girdim. bu çek teslim almamda sorun yaratırmı. ve Adım ertuğ olduğu için bunu ertug diye girmek zorunda kaldım, bu bi sorun yaratırmı.

çek harici başka bir yöntemle parayı transfer etmemin bir yolu varmı. ben hafta içleri 08:00 ile 19:00 arası çalışıyorum. evde olmadığımdan, çeki alamam diye düşünüyorum. Bi ara sitenin bi yerinde "clickbank paypal transfer" tarzında bi yazı görmüştüm ama bi daha rast gelmedim. paypala transfer varmı.

çeki alabilmem için clickbanktaki Acount setting / my acount / kısmındaki nereleri tam doldurmalıyım?

Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar..

Ertuğ İlmez

yorumlar

 

yorum

22 Ağustos 2009 Cumartesi 14:28

İyi günler Musa Bey,

Kitabınızdan yararlandım ve satışlarımı gerçekleştirdim.Bunun sonucunda elime Clickbank' tan $160 değerinde bir çek ulaştı.

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ediyorum ve tecrübenizden yararlanmak için size bir soru sormak istiyorum.

Elimdeki çeki hangi bankalardan bozdurabilirim ve bu bankaların yaptıkları kesinti oranları nelerdir? Daha doğrusu bu işlemi en uygun hangi banka gerçekleştirebilir.Tekrar teşekkür ederim.

iyi çalışmalar

Cihan Cengiz

yorumlar
yorum

17 Temmuz 2009 Cuma 12:48

Sayın MUSA ERDOĞMUŞ,

ilgi ve alakanıza teşekkürler.

işlerimin yoğunluğundan  yaz sıcağın verdiği bunaltıcı stresten  Google kazançları için  adwordsta  henüz bir reklam  kampanyasını başlatamadım.

ama başka bir reklamı deneme mahiyetinde  bir haftalık bir deneme reklam kampanyam oldu.

450  ye yakın hit aldı, ama  hiç  satış olmadı. Nedenini tahmin ediyorum sanırım. Galiba  tıklama da açılan sayfa  direkt xticaret çıktı, ziyaretçilerde bundan bir şey anlamamış olabilir.

Önemli değil.

eninde  sonunda bu  bu iş olacak, ancak satılmadı diyede siz üzülmeyin.

Google kitabın satılmadı  biz  zarar ettik  diye düşünmüyorum. mailimin ilk başından beri size   demiştimki "google kazançları" benim ufkumu açtı, internete bakışım değişti.

ben google kazamçlarından  çok şey kazandım aslında.işimle alakalı  biraz yoğunluk gösterdim ve işlerimde  talep gelmeye başladı.

yine google kazançlarının  verdiği talimatlar ile kendi işime uyarladığımda  iyi sonuçlar almaya başladım diyebilirim. Bana farklı bir vizyon  kazandırdı, google kazançları ufuk açtı.

önce  faaliyet alanımıza  sokaktan bakarken  şimdi ise  bir yamaçtan  bakmamızı sağladı ve tepeden   nasıl bakılacağı  ve olaylara  nasıl  hakim olacağı  google ile  bakışımız değişti.

Bu benim  google kazançları kitabını metetmek için olsun diye değil. bana olan katkısı ve bakışımdaki olumlu izlenimler. ben inanıyorum ki   ileride daha iyi şeyler olacak.

google kazançlarından da  kazanacağıma inanıyorum. kazanmasamda  ben yine kazançlı çıkacağım. yeni kampanyadaki ürün  neyse  neden ödeme şeklini kredi kartıyla yapmıyoruz. banka işi sıkıntılı, gitme üşenme, unutma, vazgeçme gibi nedenler var. ha burda kredi kartı olsaydı sıcağı sıcağına, hemen ödeme yapardık. Şimdi  klavyeden elimi çektiğimde soğuma ve gaflet, tembellik olacak bu arada biraz iş telaşına kapıldınmı unuttum gitti.

saygılar,

Necati Çil

yorumlar
yorum

25 Haziran 2009 Perşembe 13:51

öncelikle tesekkür ederim bu paylastıgınız milyon dolarlık bir sır.

sistemi okumaya baslarken bu cok karısık dedim.bir daha okudum,kalktım dısarı çıktım sistem sanki beynime işlemisti,kavramaya basladım.yalnız kafama takılan soruların cevabını öğrenmeden sisteme girmeyecegim(bu arada satacagım ilk ürün google kazançları olacak insallah) eminim ki bu soruların cevabı kitapta vardır ama teorik te hersey biraz karısıktır ben parakende sektöründe 2500 magazası olan özel bir sirkette şube sorumlusu olarak calısıyorum örnegin:kredi kartı pos cihazı kullanımı için 20 sayfalık döküman var.yapılan işlem sadece birkaç tusa basmak.

kafama takılanlar

1:ben adwors ta türkçe hesap actırdıgımda türkiyeye hitap edecegim,ama yabancı bir siteye yönlendirecegim doğrumu
insanlar nasıl yabancı bir siteden ürün satın almaya ikna olur.teknigi nedir.(clikbank ta kriterlere uygun ürün buldum diyelim
bu ürünü türkçe kelimelerle türkiyede mi satmaya calısaca gım,yoksa baska ülkede farklı bir dil mi kullanmam gerekiyor)
2:ben bütcesi sınırlı bir kullanıcıyım.tavsiyelerinize ihtiyacım var.

3:ilk yaptıgım test kampanyasından en azından maliyetlerimi karsılamam gerekiyor,sorumlu oldugum insanlar var
nerden baslayayım?

tesekkür ederim. saygılarımla
doğan bayram.

yorumlar
yorum

19 Mayıs 2009 Salı 23:44

Selam MUSA BEY,

Üstadım  gerçekten  herşey için   ama  çok TEŞEKKÜR EDERİM.

gerçekten kitabınızı tanımadan önce internete  afedersin biraz kaba olacak ama  İ.. gibi  bakıp duruyormuşuk bakar körler gibi  bakıyoruz ama görmüyormuşuk.Elimizin altında   büyük fırsatlarmış da   haberimiz yokmuş .benim haberim olmadığı gibi  eminim  milyonlarca insanda benim gibi  bakar körlerdendir.Ve bu insanları sizin bizi uyandırdığınız gibi bizimde  bir kaç insanı  uyandırabilirsek  bizde bundan  mutlu olacağız.

Tekrardan teşekkür ederim. Sana da iyi çalışmalar.Yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğim. Senden de yeni bilgiler bekliyorum.

Ha biz bu kitaptan  kazanç sağlamamış olsak bile  benim hayatıma  gerçekten çok büyük değişimlerin olacağına, büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.

Ve artık sayenizden biliyorumki araştırmayı, neyi nasıl bulacağımı, internetin nasıl ticari bir  fayda sağlayacağını artık öğrenmiş oldum.

Detaylarını ,farklı şeyleri verdiğin ip uçlarından yola çıkıp   zirvelere tırmanmak  bizim çabamıza  ve  eforumuza bağlı Kıtabınıza verdiğim  bu  para anamın ak sütü gibi HELAL OLSUN.

Saygılar
Necati Çil

yorumlar
yorum

09 Mayıs 2009 Cumartesi 15:12

Musa bey size gercekten çok tesekkür ederim, sizin sayenızde yeni şeyler öğrenıyorum.

Verdiğim para sonuna kadar helal olsun bunlar maddi değerle ölçülemez.

Siz insanlara resmen kendi işini kurmayı adım adım öğretiyosunuz,şimdi kendime blog oluşturuyorum..maillerınızı beklıyorum.

Saygılar.

yorumlar
yorum

Thu, 7 May 2009 17:45:17 +0300

Çok azimli hocama tesekürler,

hocam dıyorum Musa bey'e nedeni google kazanç kitabını alalı 2 saat oldu ve incelerken,harcanan emeğe hayran olmamak imkansız!! Sistem okadar güzel anlatılmışki para kazanmayı unutup sisteme akıyorsunuz oyun gibi birşey bunu yapmak azim sabır zeka ister. 

O yüzden Musa bey şuan daha sadece click banka üye oldum para kazanıp kazanamamak hiç önemli değil sadece emeğinize saygımdan HOCAM diorum..:)

Saygılarımla iyi çalışmalar.

Tayfun KILINÇARSLAN

yorumlar
yorum

08 Mayıs 2009 Cuma 00:14

Merhaba Musa bey,

Yardımlarınız ıcın tesekkur ederım, Şu an ıtıbarıyle  3 satış yaptım,

Sİzden gelen mailler harfıyyen uygulamaya calustım  ve kelıme lıstemı 100 - 150 ye çıkardım ve işaretglediğiniz kelımelerı de cıkardım . Sonuca ulasmak gercekten benı mutlu ettı . Yardımlarınız için cek tesekkur ederım.

Saygılarımı  sunarım...

Durmuş Yıldırım

yorumlar
yorum

06 Mayıs 2009 Çarşamba 17:34

Musa Bey merhaba,

Sisteminiz ve sayenizde az önce ilk satışımı yapmış oldugumu gördüm.

bu satış adwordste 59 tıklamada geldi demekki bu işte çalışınca birşeyler oluyor beni bu işten vazgeçirmediğiniz için teşekkür ederim satışımda sizin ürününüze x ticarette oldu aşağıda bunun bilgileri var.

İyişallah hepimize bol satışlar olur

Saygılarımla
Coşkun ÖZYURT

yorumlar
yorum

29 Nisan 2009 Çarşamba 03:35

Sevgili Musa kardeşim iyi çalışmalar,

Benim adım Bülent Kahraman,googlekazançlarını alalı yaklaşık bir ay kadar oldu ve gerçekten beklentilerimin üzerinde olduğunu belirtmek isterim.Ayrıca hepimizin ortak sorunlarını içeren bilgilendirici maillerin içinde teşekkür ederim.

Fazla lafı uzatmadan googlekazançlarında ki bilgileri uygulamaya başladım,galiba sonuçlarıda şu an tatmin etmese de iyi olacağına inanıyorum.Çünkü Şöyle bir ışık var ve bu ışık aslında benim sorunum oldu ve yardımını rica ediyorum.

İlk olarak clickbank'a üye oldum ve ortalama,fazla popüler olmayan iki ürün seçtim,adwords da birisi için bir kampanya düzenledim,fazla karlı olmasa da üç adet satmayı başardım.

Bu da 110 $ etti.clickbank ta varsayılan olarak da 100 $'lık çek olarak ödeme seçili,buraya kadar herşey güzel,çekim de bana ulaştı çok sevindirici ve heyecan verici bir durum.

Şimdi asıl sorun her zaman olduğu gibi bizim insanlarımızdan kaynaklandı,ya da ben yanlış banka ve insanlarla konuştum.Senden yardımını istediğim konu şu kardeşim;

Bu clickbank çekini (bildiğin gibi WELLS FARGO BANK) hangi yolları takip ederek en az zararla ve en çabuk şekilde paraya çevirebiliriz,ne tavsiye edersin!

Şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar...

Saygılarımla
Coşkun ÖZYURT

yorumlar
yorum

08 Nisan 2009 Çarşamba 18:19

Musa Bey merhaba,

geçtiğimiz günlerde google'den reklam hesabımdaki paranın bitmek üzere olduğunu belirten bir mesaj aldım. Para bitiyordu ama ortada hiç satış yoktu. Gerçekten umutsuzluga kapıldım, "ben galiba bu işi beceremiyeceğim, buda mı hüsran", diye düşünmeye başladım. Ama kendime son bir şans vererek 20.00 TL daha ödeme yaptım.

Bu sırada siteden hesabımı kontrol edince, bekleyen bir satışım olduğunu gördüm. Bu beni hem heyecanlandırdı hemde mutlu etti. Demek ki bir şeyler olmaya başlamıştı. Hemen arama kelimelerimi geliştirdim ve 300 kelimenin üzerine çıkardım. Şimdi sitedeki hesabıma baktım 1 adet başarılı satışım, 1 adet bekleyen satışım olduğunu gördüm. Sevincim daha da arttı.

İnşallah mutluluklarımız da kazançlarımızda katlanarak artar.

Sevgiler.

yorumlar

 

yorum

Wed, 17 Feb 2010 21:03:41 +0200

Yaptığınız çalışmalar için çok teşekkürler. Video çok yavaş açılıyor ama yinede elinize sağlık.

Bu arada tam clickbank işinden umudumu kesmişken 5 tane ürün sattım ve bu moralimi oldukça yerine getirdi.

Bu kadar az satış yapmamın sebebi keyword elite gibi bir programım olmamasından kaynaklanıyor. Musa bey size sormak istediğim bir konu var.

Keyword elite programı kadar işlevsel fakat daha ucuz bir program var mı acaba. Keyword elite benim için şuan imkansız bir fiyatta :(  

İyi çalışmalar ve bol kazançlar.

Serkan İpek

yorumlar
yorum

Mon, 1 Feb 2010 00:55:11 +0200

merhaba musa bey. 

bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. yaklaşık 5 ocakta kitabınızı aldım ve 15 günlük bir çalışmayla xticarette 240 tl lik satış yaptım.

sistemi bayağı bir hazmetmeye çalıştım. şimdi de clickbank sistemine yavaş yavaş girmek istiyorum. 1 haftadır bir ürünün promosyonunu yapmak için bir kampanya başlattım. ancak reklamlarım yayınlanmasına rağmen hiç tık alamıyorum bir haftada 6 tane tık aldım. burada sorunun ne olduğunu çözemiyorum.

kampanya metinlerini google translate yardımıyla yapıyorum. anahtar kelime sayım da yaklaşık olarak 900 civarı oldu. bu konuda bana önerileriniz olur mu? 

şimdiden teşekkür ediyorum bol kazançlar...

Selçuk Topçuoğlu

yorumlar
yorum

Sun, 24 Jan 2010 22:47:10 +0200

Mehaba Musa Bey

3 haftalık google kazançları periyodundan sonra ilk satışlarım gerçekleşti.

Bir tane sizin kitabınızı bir tanede clikbank tan satışım oldu 356 tıktan sonra .Bu satışlarımı biraz daha artırmak istiyorum inşallah artırırım.

Daha fazla satış yapmak için nasıl yol izlemeliyim şuunda 3 ürünün satış reklamını yapıyorum. ne tafsiye edersiniz.

Ferdi Filiz

yorumlar
yorum

Sat, 23 Jan 2010 17:56:27 +0200

Merhaba Musa Bey,

Kitabınızdan öğrendiğim bilgilerle 1 aydır affiliate işi yapıyorum. Ancak satışlardan elde ettiğim 350$ civarındaki para elime ulaşmadı.

Clickbank'te çek ödemesi için eşik değeri için ise 100$ seçmiştim. Acaba çekin iadesi için yazdığım adreste bir yanlışlık olabilir mi? benim için örnek bir adres yazabilir misiniz? Bir de çeki bize hangi yolla ulastırıyorlar?(kargo yada posta vs.)

son olarak bizim adımıza gelen çeki başkaları teslim alabilir mi?

İlginize teşekkürler.

Saygılar
Semih Tekin

yorumlar
yorum

Tue, 5 Jan 2010 02:14:23 +0200

merhaba Musa bey;

kitabı çok beğendim,en önemlisi benim için ,içinde samimiyet gördüm (ilk başlarda tereddütüm vardı) ayrıca teşekkür ediyorum,inanın verdiğim paraya değdiğine kanaatkarım kuruşuna kadar helal olsun.

ama dediğim gibi tayin durumundan biraz gecikmeli başlayacağız.Fakat bu sistemle rahat para kazanılır.

Desteğinize ve samimiyetinize tekrar teşekkür ederim.

Ahmet Yeşildere

yorumlar
yorum

Sat, 9 Jan 2010 11:41:59 +0200 (EET)

Sayın Musa bey

gerçekten size çok teşekkür ederim. bana yardımcı olmanıza seviniyorum inanın bu yaptıklarınızın karşılığını size bir gün geri ödeyeyeceğim bunları borç olarak alıyorum sizden

iyi çalışmalar

kamuran şahin

yorumlar
yorum

Tue, 6 Apr 2010 19:42:17 +0300

selam musa hocam

hakıkatten altın degerinde bilgiler veriyorsunuz bızlere.ben kıtabı ıkı kere bastan sona okudum gonderdigınız vıdeolarıda ıkı kere seyrettım.ama yıne de cok acele etmıycem bı kez daha okuyup ızlıycem ve baslıycam sonra.

dıgıtal kazançlar semınerıne katılmayı çok ısterdım fakat bu benım için cok zor.ta rizedeyim şu ışı bı yapayım da sonra insanlah dıger egıtımlere gecerız hocam.basarılı olmaya baslayınca butun egıtım kıtaplarınızı almayı dusunuyorum.

hocam saygılar kendınıze ıyı bakın.

Murat Karakan

yorumlar
yorum

Sun, 14 Mar 2010 05:29:24 +0000

Musa Bey merhaba,


Teşekkürler gene teşekkürler şimdi baktim.bir 59 $ daha gelmiş. Şükürler olsun.

Kendine iyi bak

Cemal ÖZDAMARLAR

yorumlar
yorum

Thu, 11 Mar 2010 23:23:54 +0200

Musa Bey merhaba,

bildiğiniz gibi kitabınızı yeni aldım, yani işe yeni başladım tabi para kaybetmeyede. önceki mailde söylediğiniz gibi google kazançları reklamını kestim.

işi öğrendikce sizinde ısrarla belirtiğiniz gibi anahtar kelimelerin önemini daha iyi anlamaya başlıyorum. sizin yeni başlayanlar için hazılamış olduğunuz şubat 2010 güncelleme videosundan gerçekten çok istifade etmiştik.

görsel olarak anlatmanız çok anlaşılır yapmıştı. acaba anahtar kelimeleride özellikleri ve örneklemelerle anlatan kısa bir video kaydı hazırlamanız mümkün olmazmı. vallahi çok müteşekkir oluruz.

saygılar. 

sinan saygılı

yorumlar
yorum

Thu, 11 Mar 2010 09:49:29 +0200

Musa Bey merhaba,

Geçen yıl sizin Google Kazançları kitabını almıştım ama bir türlü vakit bulup da bu işe girememiştim. 1-2 aydır kitabınızı ve güncellemeleri yeniden okudum ve bazı kampanyalar yaptım ve bir miktaz kazancım oldu clickbankta. Şu anda biriken para bana gönderildi veya gönderilecek onun için size bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.

1- Eklediğim resimde de göreceğiniz gibi biriken kazançlarım PAID olarak gözüküyor çünkü ben 250 üstünde çek yollansın diye ayarladım. Tarih olarak Date sent 17/03/2010 gözüküyor bu tarih ne anlama geliyor çekin yola çıkacağı tarihmi yoksa başka bişey mi? Bu çek ne kadar zamanda elime ulaşır, ve nasıl bu çeki tahsil edebilirim, en uygun ve hızlı şekilde tahsil edebileceğim banka hangisi, sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

2- Biriken paradan 2,50 usd debits kesintisi yapılmış, bir de Allowance bölümünde 38,05 usd gözüküyor bu da kesinti galiba, bu debits ile Allowance ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim.

3- Ben sizin Xticaret sitesine üye olmuştum oradaki üyeliğim durdurulmuş onunda sebebi nedir yoksa uzun süredir girmeyişim mi?

4- Güncelleme mailleri ulaşıyor ve takip ediyorum bu alanda sizden yeni fikirler bekliyorum. Bir de clickbankdaki bir çok ürünün Adwords reklam maliyeti çok yüksek ucuz reklam maliyeti olan ürünleri nasıl bulabilirim. Facebook da reklam verebileceğim bir kaç ürün yazarsanız veya hangi tarz ürünleri Facebookda pazarlayabilirim bu konuda da kısaca bilgiler verirseniz çok sevinirim.

Teşekkür...

Google Kazançları kitabını hazırlayıp affiliate marketing alanında bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Kitabın ile sadece clickbank da ürün satmak değil bir çok farklı işler yapılabileceğini anladım ve farklı işler deniyorum.

Belki biraz uzun yazdım ama bu size ilk mailim olduğu için hoş karşılayacağınızı ümit ediyorum. İçtenlikle cevaplarsanız çok memnun olurum.

Okan İshak

Cemal ÖZDAMARLAR

yorumlar
yorum

Tue, 9 Mar 2010 14:17:25 -0800 (PST)

Musa Bey merhaba,

Daha önce bu kitabı alıp bu nadide püf noktalarına kavuşmadığım için içim biraz buruk ama yine de sevinçliyim..

Şanslıyım çünkü google adwords de başlangıç seviyesinin üzerinde bilgi ve tecrübeye sahibim.

Kaçırdığım ya da izlemem gereken başka videolar var mı?

Kolay gelsin

yorumlar
yorum

Sat, 6 Mar 2010 21:47:15 +0000

Musa Bey merhaba,

çok tşk sizin sayenizde 2 günlük bi kampanyadan böyle bir sonuç beklemiyordum açıkcası çok hızlı oldu :))

şimdi ne yapmam gerekiyor peki, yardımcı olurmusunuz

Kolay gelsin

Nilgun Ozcan

yorumlar
yorum

Tue, 9 Mar 2010 13:25:20 +0200

merhaba musa bey,

kitabınızı on gün kadar önce aldım. teşekkür ederim çok açık ve akıcı hazırlamışınız. bazı uygulamalar kafamı karıştırmıştı ama 2010 şubat güncelleme videosuylada onlarıda hallettim.

şuanda kendimi sizin önerileriniz doğrultusunda yetiştirmeye çalışıyorum. gerçekten bana çok muazzam bir ufuk açtınız, bu işin ne kadar büyük bir dünya olduğunu gördüm. herşey için teşekkür ediyorum.

ben bilgisayar ve internet dünyasını çok bilmeyen birisi olarak ilk test reklamımı verdim. (clickbankdan bir ürün). bu arada xticaretden gooogle kazançlarının reklamını vereli 4-5 gün oldu.

dediğiniz gibi kelime başına 0,04 tl verdim. ancak şuana kadar sadece 2 gösterim olmuş. bazı anahtar kelimeleri 0,07 tl ye çıkardım ama bir hareket yok. yine anlamadığım xticaret sitesinde hiti 10 gösteriyor.

ben ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. biliyorum çok meşgulsunuz, şimdiden özürlerimi kabul edin.

saygılar

sinan saygılı

yorumlar
yorum

Thu, 22 Apr 2010 07:47:21 +0300

çok teşekkür ederim kafamda ki çoğu sorunun cevapını biran da verdiniz ..

sizden önce sitenizde videoda oynayan fatih arkadaşımda yardımcı olmaya çalıştı allah sizden de ondan da razı olsun .

sıkmadım umarım sizi çok teşekkür ederim size kolay gelsin musa bey .....

mutlu aydın

yorumlar
yorum

Wed, 28 Jul 2010 15:12:57 +0300

Verdiğin tiyolar için Teşekkür ederim.
Borsada köpek balığı tekniği kitabı işe yaradı 3 satış yaptım
ama solar güneş enerjisi 250 tıklamada satış yok reklamı durdurdum.

En azından başlangıcı yapma  şansımız oldu. teşekkür ederim.
Şimdi başka ürün arıyorum bulursam olayı geliştrimek için.

kolay gelsin.

yorumlar
yorum

Sitenizden ziyaretçi defterine bırakılmış mesajınız var :

KİMDEN = serdar argün
TEL =
EMAIL ADRESİ = taskangroupserdar@gmail.com
MESAJ = ya harikasınız ya kredi kartımı yatırdım sayenizde ...tam zamanında yolladınız paramı.harikasınız valla.musa erdoğmuşa selamlar.

yorumlar
yorum

Fri, 11 Jun 2010 11:35:57 +0300

hocam senın allahına kurban.ilk satıslarımı yaptım bıze verdıgın gızlı sılahım dedıgın program çok ısıme yaradı.ben fatıhınde vıdeolarını almıstım oda benımle çok ılgılendı sagolsun.

ıkınızın sayesınde basarılı olacagıma ınanıyorum.hocam bıze dıger arama motorlarındada bu ısı yapmayı ogret .dıger affılate havularınıda ogret ne olur. senınle tanısmak çok ıyı oldu hocam sayende cok ıyı seylere ulasabılecegım galıba.

bınlerce tesekkurler.

saygılar

Murat Karakan

yorumlar
yorum

Mon, 14 Jun 2010 18:48:39 +0300

Çok mutluyum. Hem paylaşmak istedim.Hemde ikinci reklam grubumu da oluşturup ekte size gönderiyorum.Panelimden hergün reklamımın ne kadar tık aldığını kontrol ediyordum.

Bu sabah yeniden baktığımda 10 tık aldığını ve clickbank hesabıma baktığımda ilk satışımın olduğunu gördüm.Bu satış beni bu işe karşı emin olun son derece motive etti.Sizin yönlendirmelerinize ve acele etmeden sabırla bu işi yapma nasihalerinize kulak verip ilk başarımı gercekleştirmiş olmak beni çok mutlu etti ve sizinle paylaşmak istedim.

Bundan böyle affiliate ticaretine çok daha fazla ehemmiyet vericem.

Çok teşekkür ederim Musa  Bey.

yorumlar
yorum

Fri, 7 May 2010 21:04:31 +0300

Hocam Allah sizden bin kere Razı olsun.. İyi ki parama kıyıp 80 tl lik kitabınızı almışım.. Şu an öyle güzel para kazanıyorum ki sizinle bu heyecanımı paylaşmak istedim.

Hem yurt içi hem de yurt dışından paralarım akmaya başladı.. Sayenizde ticaret devrinin nasıl değiştiğini ve bizlere nasıl yeni ufuklar açtığınızı anlamaya başladım..

Emekleriniz ve bizden hiç eksik etmediğiniz destekleriniz için size sonsuz minnettarım..

Saygılarımla...

Türker TEKİN

yorumlar

 

yorum

Mon, 3 May 2010 09:58:26 +0300

s.a musa abi

allahıma şükürler olsun abim ürünü buldum ve satılıyor insan uzun bi süreç sonrasında başardım çook ucuz bi reklam ile 10 tık bile yok ama satılmış günlük reklam masrafım 3 ve 4 tl arasında :D

gerçekten çok teşkür ederim abi mutlu oldum şu anda emeğimin karşılıını önce allah sayesinde sonra senin sayesinde başardım şimdi diyer ürünleri bulmaya geldi sıra diyer ürünleri bulmaya senin dedğin  yurtdışı kampanyasını almak isterdim ama kredi kartınında limtiyok neyse

Uğur Saygı

yorumlar

 

Netten Para Para Kazan Kolay Para Kazan Ek Gelir
Yayın ve Gizlilik Politikası Sorumluluk Sınırları Affiliate / Satış Ortaklığı