Anasayfa Musa Erdoğmuş Kullanıcı Yorumları SSS
Musa Erdoğmuş Kimdir

Merhaba ben Musa Erdoğmuş. 1975 İstanbul doğumluyum. İlk ve ortaöğrenimimi babamın mesleği gereği çeşitli il ve okullarda sürdürmek durumunda kaldım. İlkokulu Ankara, Karamürsel ve Akçokaca'da; ortaöğrenimimi gene Akçakoca ve son seneyi Ordu'da tamamlayarak üniversiteyi kazandıktan sonra hayatıma istanbul'da devam ettim. Boğaziçi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl kadar özel bir şirkette çalıştım. Girişimcilik ve risk alma duygum ağır bastığından 2. sene sonunda kendi firmamı kurdum. Bir yandan şirket devam ederken, bir yandan İstanbul Üniversitesinde MBA yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Elektronik alanında faaliyet gösteren firmamın global krizden nasibini alması ve ülkem insanının mühendisliğe ve teknolonojik hizmetlere karşı sahip olduğu algı seviyesinden ötürü farklı arayışlar içerisine girdim. Bu arayış beni internet pazarlama teknolojileri ile tanıştırdı. Yurtdışındaki sistemleri araştırarak aslında internet üzerinde daha önce hiç farkında olmadığım bir dünyaya adım atmış oldum. Kriz fırsatlar doğurur sözünün canlı örneğiyim diyebilirim. İnsanoğlu sıkışınca ve yenilikleri aradıkça karşısına pek çok yeni fırsatlar çıkmakta. İnternetteki potansiyeli anlamaya başlamam bu arayışlarımla başladı.

Riski seven yapımdan da kaynaklanan maddi zararları ve para kayıplarını deneyimleyerek en mantıklı para kazanma yollarını keşfetmeye çalıştım. Bu bilgilerimi ilk olarak 2009 şubatında derleyip toparladım ve Türkçe ilk wealth programı olan " Google Kazançları" nı hizmete sundum. Bu Türkiye'de olmayan bir sektörün de doğmasına hatta patlamasına sebep oldu diyebilirim. Benim ardımdan konuyla ilgili kitap da piyasaya girdi ve bu sistem halen daha ülkemizde pek çok yeni yeni büyümekte. Bu sistemi Türkiye'de tanıtmak istememin sebebi 10 yıldır yurt dışında uygulanan affiliate sisteminin gerçekten bir para kaynağı olması ve bu kriz ortamında insanlara az veya çok maddi katkı sağlaması idi. Daha önce bu konuda birtakım girişimler oldu ise de Allah şükürler olsun; affiliate sektörü Türkiye'de Google Kazançları ile halka mal olmuş ve tüm ülke genelinde bilinir hale gelmiştir.

Türkiye'de alanında yapılan ilk seminer olan Dijital Kazançlar Semineri ile İstanbul Sheraton Maslak'ta bize inanan arkadaşlarımızla Nisan 2009 tarihinde buluştuk. Seminer konusu Türkiye'de yakın geleceği çok parlak olan affiliate pazarlama yöntemleri ve ürün oluşturma hakkında olup Google Kazançları projesinin 2. adımını oluşturmuştur.

Dijital Kazançları Seminerinden Görüntüler:

thump1 thumb2 thumb3

thumb4 thumb5 thumb6

Bu bloğu ( www.musaerdogmus.com )açma sebebim hem kendimi ve projelerimi tanıtmak hem de bugüne dek yapılmamış veya anlatılmamış yöntemleri anlatarak para kazanmayı ve internet teknolojilerini kullanmayı öğretmektir. Bloğumda yalnızca kendi ürünlerimi değil faydalı olduğuna inandığım yerli yabancı diğer tüm internet pazarlamacılarının ürünlerine yer vererek kaliteli bir paylaşım sunmaya çalışacağım. Sürekli yeni sistemleri deneyerek başarılı olanları sana duyuracağım. Kısacası Musa Erdoğmuş bloğunda sadece affiliate pazarlama değil, diğer pek çok konuda faydalı içerik bulacağından şüphen olmasın.

Saygılarımla

Musa Erdoğmuş
www.musaerdogmus.com

 

 

 

 

 

 

Yayın ve Gizlilik Politikası Sorumluluk Sınırları Affiliate / Satış Ortaklığı